Strona główna1 » Regulamin
Nasze nowości
Volcan Vapor Stones 100g - Fun-ta-7242

Volcan Vapor Stones 100g - Fun-taCeny widoczne po zalogowaniu

Żel Ice Cool 300g - Robin Hood-7240

Żel Ice Cool 300g - Robin HoodCeny widoczne po zalogowaniu

Żel Ice Cool 300g - Bubblicious -7241

Żel Ice Cool 300g - Bubblicious Ceny widoczne po zalogowaniu

Fajka wodna `MVP 460`, Shiny Blue-7231

Fajka wodna `MVP 460`, Shiny BlueCeny widoczne po zalogowaniu

Wazon Al Sakal Camel 30cm-7235

Wazon Al Sakal Camel 30cmCeny widoczne po zalogowaniu

Matero Palo Santo, Diego-7204

Matero Palo Santo, DiegoCeny widoczne po zalogowaniu

Bestsellery
Kontakt

Regulamin

Regulamin hurtowni internetowej BUSZEK.com - fajki wodne

1. Hurtownia internetowa, działająca pod adresem HURT.BUSZEK.COM, prowadzona przez firmę BUSZEK Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Św. Sebastiana 10, NIP:
PL 6762358111.

2. Cena wszystkich widocznych na stronach sklepu internetowego HURT.BUSZEK.COM produktów jest ceną brutto (zawiera podatek VAT), jest wyrażona w złotych polskich.

3. Ceny widniejące na stronie internetowej sklepu HURT.BUSZEK.COM, jak również opisy produktów stanowią jedynie informację handlową, a nie ofertę w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Charakter wiążący - na potrzeby zawarcia konkretnej umowy - zyskują one dopiero z chwilą potwierdzenia zamówienia przez Sprzedającego.

4. Cena podana przy każdym towarze jest obowiązująca do czasu wyczerpania zapasów magazynowych.

5. Sklep zastrzega sobie prawo zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzenia nowych towarów do oferty sklepu, przeprowadzenia i odwołania akcji promocyjnych na stronach sklepu, bądź wprowadzenia w nich zmian.

6. Wszystkie produkty sprzedawane w sklepie internetowym zostały dopuszczone do obrotu na terytorium RP, posiadają oznaczenie producenta lub importera oraz zostały nabyte od uprawnionych podmiotów zgodnie z obowiązującymi przepisami. Wszystkie użyte nazwy produktów, znaki towarowe, loga graficzne są własnością odpowiednich firm i instytucji.

7. Sprzedający dołoży wszelkich starań, aby produkty widoczne w ofercie HURT.BUSZEK.COM pokrywały się z bieżącymi stanami magazynowymi. W przypadku niedostępności całości lub części towaru objętego zamówieniem, Kupujący zostanie o tym poinformowany. Do kupującego będzie należała decyzja, co do sposobu realizacji zamówienia, tj. częściowej jego realizacji, wydłużenia czasu oczekiwania, lub anulowania całości zamówienia.

8. W przypadku sprzedaży promocyjnej oraz wyprzedaży, na które przeznaczona jest ograniczona liczba towaru, realizacja zamówienia następować będzie według kolejności wpływania potwierdzonych zamówień na te towary, aż do wyczerpania zapasów objętych ta formą sprzedaży.

9. Hurtownia internetowa przyjmuje zamówienia poprzez 
stronę HURT.BUSZEK.COM

10. Podczas dokonywania zamówienia Kupujący jest zobowiązany do podania prawidłowych danych osobowych: imienia i nazwiska, dokładnego adresu zamieszkania, adresu email oraz telefonu kontaktowego.

11. Złożenie zamówienia nie jest równoznaczne z jego przyjęciem. Sprzedawca może odmówić realizacji zamówienia, także bez podania przyczyny.

12. Po komunikacie elektronicznym o otrzymaniu zamówienia, zostaje ono potwierdzone przez Sprzedającego drogą telefoniczną lub elektroniczną. Z chwilą potwierdzenia przyjęcia zamówienia przez Sprzedającego umowa uważana jest za zawartą.

13. W hurtowni HURT.BUSZEK.COM istnieje możliwość płatności w następujący sposób:

 
 Przelew na konto bankowe Sprzedającego – przelewając pieniądze bezpośrednio na konto 80 2490 0005 0000 4520 8443 0677, BUSZEK Sp. z o.o., ul. Św. Sebastiana 10, 31-049 Kraków
14. Za moment dokonania płatności uważa się moment wpływu gotówki na konto Sprzedającego.

15. Kupujący jest zobowiązany zapłacić cenę końcową, będącą wynikową ceny zakupu towarów powiększoną o koszty transportu.

16. Koszty przesyłki kurierskiej korzystając z usług firmy
DHL to 20 zł (brutto). Powyżej 600zł (netto) koszt wysyłki pokrywa Sprzedający. 
 
17. Sklep internetowy HURT.BUSZEK.COM zastrzega sobie możliwość zmiany firmy kurierskiej, także po złożeniu zamówienia przez Kupującego.

18. W momencie przekazania towaru firmie kurierskiej Kupujący jest powiadamiany o tym fakcie poprzez wysłanie informacji elektronicznej na konto e-mail podane w zamówieniu. Kupujący ma możliwość śledzenia stanu swojego zamówienia poprzez stronę internetową "Moje konto" będące integralną częścią hurtowni internetowej HURT.BUSZEK.COM, oraz link w emailu potwierdzającym zamówienie.

19. Na czas otrzymania przesyłki składa się:

 
 czas realizacji zamówienia (kompletowanie towaru, forma płatności, wystawienie dokumentu sprzedaży, spakowanie paczki)
 czas dostawy, zależny od wybranego sposobu dostarczenia

20. Czas otrzymania przesyłki wynosi zwykle 1 dzień roboczy licząc od daty wysyłki.  

21. Czas dostarczenia przesyłki może się wydłużyć z winy firmy kurierskiej.

22. W przypadku nie dokonania przelewu do 15 dni od daty złożenia zamówienia zostanie ono automatycznie anulowane.

23. Wraz z towarem wydawana jest faktura VAT.

24. Różnice w wyglądzie towarów sprzedawanych w sklepie internetowym HURT.BUSZEK.COM wynikające z indywidualnych ustawień sprzętu komputerowego (kolor towaru, proporcje towaru, itp.) nie stanowią podstawy do reklamacji zakupionego towaru.

25. Produkty przedstawiane na zdjęciu, mogą różnić się od otrzymanych w przesyłce, w przypadku zmiany opakowania przez producenta.

26. Zgodnie z ustawą z dn. 2 marca 2000r. o ochronie praw konsumentów (Dz. U. nr 22 poz.271 z późniejszymi zmianami) klientowi przysługuje prawo zwrotu zakupionego towaru w terminie 10 dni od daty otrzymania przesyłki. Warunkiem przyjęcia zwrotu jest odesłanie towaru w stanie niezmienionym tj. w nieuszkodzonym opakowaniu, bez śladów użytkowania wraz z dowodem zakupu. W przypadku uznania reklamacji (towar uszkodzony, niezgodny z zamówieniem, przeterminowany itp.) nastąpi wymiana towaru lub wypłata równowartości zareklamowanego towaru na Państwa konto bankowe w ciągu 7 dni. Całkowite koszty przesyłki ponosi Kupujący.

27. Uszkodzenia powstałe w czasie dostawy i transportu będą rozpatrywane tylko wtedy, gdy usterka zostanie odkryta w obecności pracownika firmy kurierskiej. W takim przypadku niezbędne jest spisanie protokołu szkody w obecności pracownika firmy kurierskiej. Po sporządzeniu protokołu należy niezwłocznie skontaktować się z pracownikiem sklepu internetowego HURT.BUSZEK.COM

Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl